Jednoduché sázení

bubbles fotbal

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 13 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Bodyzorbing je hitem letní sezóny po celé Evropě a Crazy Bubbles ho přínáší i do ČR! Zahrajte si různé silové a zábavné hry nebo fotbal v bublině a spoustu dalších aktivit.Zažijte zcela netradiční týmový sport - Crazy Bubbles za vámi přijedou kamkoli

Zahrajte si ty nejlepší hry Pengapop Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Pengapop Hry pro každého. Na co čekáte?

Bubbles football patří pod jednu z aktivit agentury Rozloučení se Bubble fotbal - crazy bubbles - zorb fotbal - fotbal v kouli - fotbal v bublině - bubble soccer - bumperz - bubble football je sportovní zážitek opravdu pro každého.

CWG Kolekce je webová služba pro katalogizaci sbírky xWG.Je provázána s oficiálním katalogem a díky automatické synchronizaci obsahuje vždy nejaktuálnější data o všech kolečkách.

Bubblefotbal nebo také bodyzorbing, bumperball a fotbal v bublinách, to vše je nový sport a zábava určená pro všechny. Bumperball je nafukovací koule, kterou si na sebe jednoduše nasadíte jako batoh. Hlava a celé tělo je schované v kouli, ven vám kou

Crazy bubbles je skvělá aktivita pro celý team. My jsme si 2 hodinové řádění výborně užili. Rozhodně si již neplánujte další sportovní aktivitu, protože se pořádně zapotíte ale také zasmějete a pobavíte.

Bubble fotbal neboli fotbal v bublinách patří mezi nejčastější a nejzábavnější aktivity v bodyzorbingových koulích.Hraje se podobně jako klasický fotbal, hráči jsou při něm oblečení v nafukovacích bublinách a toho při hře využívají.

Crazy Bubbles. 52 recenzí Č. 48 z 349 kategorie Zábava a hry – Praha Další informace Bobová dráha Prosek. 168 recenzí Č. 50 z 349 kategorie Zábava a hry – Praha Další informace Action Park Prague. 28 recenzí Č. 57 z 349 kategorie Zábava a hry – Praha

Ideální místo pro soukromé a firemní akce. Paintball, Nerf, Extreme Archery, Airsoft, Střelnice DAGRECKER, Bubble fotbal, a tím to zdaleka nekončí! :-)

Naše službyProgramy Crazy Bubbles začínají rámcově na ceně 6.490 Kč. Napište nám a vytvoříme pro Váš event originální program a individuální kalkulaci.