Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 33 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Kohouti udeřili ve druhé třetině: Česká Třebová
Česká Třebová: Nimmerrichter – Nesvadba, Šejba, Jemelka, Daněk, Škvor, ... Ve druhé dějství se hrál ještě kvalitnější hokej. Ve 24. minutě připravili Filip s Křečanem stoprocentní příležitost pro Štefku, který se netrefil. ... Vladimír Vaněk, manažer
Úvod | oficiální stránky hokejového klubu
Mládežnický hokej. INFORMACE Z ÚČINKOVÁNÍ MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ SE PŘESOUVAJÍ NA HLAVNÍ PANEL; DOROST: Šťavnaté derby vyneslo Táboru dva body, ale radoval se i Motor
HC KohoutiČeská Třebová - Facebook
Z postupu mezi nejlepší čtyři se raduje Chotěboř, která vyhrál sérii 3:1 na zápasy. Kohouti byli ve středu večer lepším mužstvem, ale neproměnili velké množství gólových šancí a střelecký zmar završili v loterii zvané samostatné nájezdy.
SPORTOVNÍ HALA - LHL
Rychlíci z Jedlí však ještě stihli oba body sebrat. 173)Kohoutů bylo málo a proti rozjetému a stále 100% Heat techu neměli šanci hrát otevřenou hru. Všichni hráči z Heat T. si tak přpsali KB. Michal Šrámek své 28 narozeniny oslavil příspěvkem 3+3. 17
HC Choceň | Ve středu do Chocně přijedou Kohouti
Jedním z nich je domácí odveta Spartaku proti České Třebové. U Kohoutů se Choceňským podařilo doslova urvat bod po hektickém průběhu, který máme jistě všichni v živé paměti. Každopádně je jisté, že Choceň bude nadstavbu hrát ve "skupině B".
HC Choceň | Utkání | Muži: Krajská liga mužů 2017 - 2018
Hned muselčelit náporu Kohoutů, jenž hráli v početní výhodě, kterou Hemský využil a do sirény zkompletoval hattrick Moučka - 1:6. Byl to hlavně první útok hostí, jenž hýřil aktivitou a zdálo by se, že po dalších dvou brankách Moučky a Prachaře , bude
Kohouti trénovali za dohledu fanoušků - Orlický deník
Česká Třebová /FOTO/ - Kolem padesáti fanoušků nejrůznějšího věku dorazilo na otevřený trénink českotřebovských Kohoutů, kteří se ve středu pustí do rozhodující části sezony. ... Hokej Jak Češi zářili v hokeji. Rok 1993: Bronz v Německu a stesk či vz
Orlický.net: Kouhouti HC Česká Třebová v úvodním zápase ...
Ve 46. minutě předvedl parádní „ťukes“ třetí útok Kohoutů, poslední byl u puku Prachař – 5:2. O dvě minuty později předvedla podobný kousek dvojice Filip – Křečan, jehož střelu s obrovským štěstím vyrážel z brankové čáry lanškrounský obránce Boruch.
Orlický.net: HC Kohouti Česká Třebová vstoupí 29. září do ...
Máme ještě několik nových hráčů, kteří musí kvalitně trénovat a přesvědčit, že si dres Kohoutů zaslouží,“ míní Martin Filip. Kohouti odehráli pět přípravných zápasů s bilancí dvou vítězství (Kutná Hora 7:5 a Moravská Třebová 5:4), jedné remízy (Nový
HC Chotěboř » Fantastická výhra na ledě soupeře
Ve 30 min. fauloval Holík Dvořáka a ten z trestného střílení poslal hosty do vedení. Potom byli vzájemně vyloučeni Veverka s Křížem a hrálo se ve 4. Ve 36 min. šel na hanbu Pažourek a po minutě střílel Mašek, kotouč se odrazil od betonu brankáře a Me