Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 39 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Týniště nad Orlicí -
iDNES.tv Unikátní nález: rybář objevil 5 tisíc let starý roh; Play 2. díl Za oponou: Lístečky; Zprávy Na hranicích Číny a Indie roste napětí
Nominace hrá KFS Královohradeckého kraje kat. U12 a U11
hod,Častolovice - nám ěstí, zastávka ČSAD - 8,20 hod., Tyniště n. Orl. - nám ěstí u Kovomatu - 8,30 hod, Ho řice - fot. stadion - 9,20 hod, Miletín fotbal. hřišt ě - 9,30 hod. Konec turnaje je plánován na 16,15 hod, návrat do Rychnova n.Kn. po stejné
Prohra? Není proč věšet hlavu - Rychnovský deník
Potíž: Wesley není zabiják Zdroj: Deník/ Michal Fanta Měl by být tím, kdo dotvoří snahu spoluhráčů. Kdo dá gól. Jenže útočník fotbalového Hradce Wesley da Silva, byť je v poli velmi platný, toto zadání neplní.
FOTBAL: Baník Vamberk spasil gól v poslední minutě ...
FOTBAL: Baník Vamberk spasil gól v poslední minutě ... Třebechovice – Častolovice 4:0. ... 2:0. Poté hra obou mužstev upadla do průměru a do konce první půle nebylo na hřišti nic k vidění. Po změně stran zahrozili domácí v 62. min. střelou z deseti m
Častolovice -
Častolovice nechtějí stavbu ubytovny, úřad proto hraje mrtvého brouka 26. července 2018 Radnice v Častolovicích měsíce nerozhodla o povolení sjezdu na pozemek u nádraží, kde chce investor...
Mladší žáci Kostelec/Častolovice - r. 2006, 2007 - Posts ...
Mladší žáci Kostelec/Častolovice - r. 2006, 2007. 98 likes. Starší přípravka Kostelec/Častolovice ročníku 2007, 2008
Novinky - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ
Sestava Kostelec/Častolovice: Kozel - Kvasnička, Maňas, Kaplan, Krupka L - Neubecker, Havlena, Novák, Duzbaba - Krupka D, Plocek D Střídali: Plocek O, Lipenský, Jošt, Podolský Petr Koller, trenér: Po vyrovnaném zápase, kdy se šance přelévaly z jedné
ZÁPIS č. 25/2019 -
Zpráva z jednání Sportovn ě technické komise OFS Rychnov nad Kn ěžnou ze dne 28.11.2019 Místo konání: Rychnov nad Kn ěžnou ZÁPIS č. 25/2019
Nominace WU11 a WU13 docx -
AFKČastolovice Nechanická Melánie TJ Baník Vamberk Štveráková Adéla, Horenská Ver onika SK P řepychy Schlosserová Kate řina FC České Mezi řící Vojnarová Barbora, Vojnarová Anna Viking Union Rokytnice v OH Nimrichová Lenka, Hynková Natálie, Garabíková
2017/2018 (KP) - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ
Kombinační hra od Pospy v bráně až po útočníky, k tomu zodpovědný výkon směrem dozadu. Opět z toho bylo poločasové vítězství 4:0. Stěžery vedle remizují 3:3, a tak se zrodila první naše dnešní výhra poměrem 12:6. FK Jaroměř/Sokol Stěžery - Kostelec n