Neváhejte a přidejte se i vy!

SlovanČernovír -
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...
SKŘetězárna - fotbal -
Ve 14.minutě má Černovír obrovskou šanci otevřít skóre, naštěstí dvě opakované střely likviduje obrana spolu s Tillem. Salva o pár minut později nachází Brucknera, který po velkém sólu nakonec netrefuje domácí branku.
FK Mohelnice
Od 1.2.2018 je vedením sportovního úseku mládeže pověřen pan PETR VEČEŘ: tel.: 775 086 336 Číst více Zápasy mládeže a B-týmu: 3.2. – 4.2. 2018
TJ SlovanČernovír
p. trenér Suchánek si bude s týmem nechávat vyrábět čepice s potiskem Slovanu Černovír - dostala se nám možnost se připojit k objednávce do konce týdne máte zájem ? cena se odhaduje mezi 150-200 kč kus co jsem slyšel. Ano - bojím se zimy 9 (100,0%) N
Jeseník – Černovír 4 : 0 | FK JESENÍK
Tak tohle byšlo. Kde Jeseník před týdnem skončil s Opatovicemi (5:1), tam navázal hned dalším domácím zápasem s Černovírem. Po výborném výkonu a festivalu zahozených šancí si Jeseník připisuje třetí vítězství v řadě. FOTKY Z UTKÁNÍ Utkání začalo s dv
TJ SlovanČernovír |
- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.
Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové
Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové - více informací na
SLOVANČERNOVÍR, starší žáci roč.2019/2020
vÍtejte na strÁnkÁch starŠÍch ŽÁkŮ tj slovan ČernovÍr roČnÍk narozenÍ 2005, 2006, 2007 !!!!! aktuÁlnÍ program !!!!! koneČnÁ ...
Úvodní strana - Město Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí je okresním městem v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Leží v nadmořské výšce 350 m, 150 km východně od Prahy. Dnes zde žije 15 000 obyvatel. Počátky města spadají do druhé poloviny 13. století,
SlovanČernovír 2008 -
Příspěvky podzim 2018. publikováno 04.09.2018. Pěkné ráno, za podzimní část vybíráme 1.500,- Kč. V této částce je zahrnuto - 1.000,- členský příspěvek Slovanu Černovír a 500,- je suma, kterou chceme použít na tělocvičnu během listopadu a půky prosinc