Star life, hry, hračky, stavebnice - alenkaobchod.cz


Mikroaktivní systém

Mikroaktivní systém

Mikrovlákno - objev chemie ve službách ekologie
Tajemství vysoké účinnosti mikroaktivního čistícího systému spočívá ve struktuře materiálu,
ze kterého jsou vyrobeny.
Mikrovlákno se vyrábí z 80% polyesterových a 20% polyamidových vláken, které jsou náročnou technologií rozštěpené do devíti rozličných mikrovláken. Vzniklé drážky mezi mikrovlákny se nazývají kapiláry. Tato jemná vlákénka mají v průřezu klínovitý tvar a spojuje je polyamidové jádro.
Do kapilár - mezi vlákna - se při čištění zachytávají jakékoliv cizorodé látky včetně nečistot. Tím se při čištění eliminuje spotřeba čistících chemikálií. Kapilární efekt mezi vlákny zaručuje vysokou absorpci, která umožňuje utěrce čistit a leštit současně.
Všechny výrobky mikroaktivního systému HITEKO jsou vyrobeny z mikrovlákna nové generace zpracovaného nejmodernější technologií na zpracování mikrovláken. Čím je mikrovlákno tenčí a má více kapilár, tím je jeho schopnost zachytávat a udržet nečistoty vyšší. Mikrovlákno používané v systému HITEKO je tak jemné, že jeden gram tohoto materiálu, obsahuje přibližně 45.000 metrů vlákna.

Důležité informace o údržbě produktů z mikrovlákna:
-
nečistěte a ani neodkládejte na rozpálené plochy sporáku, vysoká teplota nenapravitelně poškozuje vlákna
-
NEPOUŽÍVEJTE AVIVÁŽNÍ PROSTŘEDKY
-
při čištění drsných povrchů dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nepotrhali vlákna
-
možno prát v pračce na 60 - 90°C, při vyprání s ostatním prádlem na sebe nachytá chloupky z prádla, proto utěrku ještě důkladně promáchejte
-
možno prát ručně za použití mýdla, i zde platí důkladné vymáchání
Na mikrovlákno působí velmi dobře horká voda. Čím teplejší je prací roztok, tím lépe se z kapilár uvolní zachycené nečistoty. Utěrky nesušte v sušičce - nejlépe je nechte volně uschnout. Pro dosažení nejlepších výsledků udržujte utěrky v čistotě.

Proč používat utěrky z mikrovlákna?
-
zaručují nejlepší výsledky - zářivě čistou domácnost
-
výrazně přispívají k ochraně životního prostředí
-
jednoduchým způsobem šetří čas a peníze
-
nepotřebují žádné škodlivé a jedovaté chemikálie
-
chrání pokožku Vašich rukou
-
jsou vítaným pomocníkem pro alergické lidi
-
eliminují z čištěného povrchu více jak 99% bakterií
-
po jejich použití není potřeba dodatečné leštění
-
při čištění jakéhokoliv povrchu lze použít pouze vodu
-
snižují náklady na úklid v průměru o 80%
-
mají dlouhou životnost a jednoduchou údržbu

Testy ukázaly, že čištění s použitím mikroaktivních utěrek eliminuje z čištěného povrchu více než 99% veškerých bekterií - bez jakýchkoliv chemikálií! Testování mikrovlákna uskutečnily instituty STADMA a LIVA ve Švédsku. Bakteriologické testy vykonaly LIVA AB (Švédský vládní institut pro potraviny a nápoje). Mikroaktivní utěrky jsou doporučovány švédským Ústavem zdraví a Asociací životního prostředí Švédska. Nekupujte další škodlivé čistící prostředky a podívejte se do budoucnosti čištění. Alternativa chemického čištění už je tu!


Kategorie | Výrobce

Píšeme pro Vás

Možnosti plateb

Převodem

Dobírkou

Hotově

Novinky

10.07 2015

Vážení zákazníci,

z důvodu ukončení provozu prodejny Víno z webu je od 15.6.2015  ZRUŠEN osobní odběr na Proseku.

  více info

25.09 2014

Vážení zákazníci, od 1.10.2014 dojde ke zpoplatnění osobního odběru na 30,- Kč za zakázku. Děkujeme za pochopení

  více info

13.11 2013

Ve dnech 20. - 21.2.2014 bude výdejní místo (www.vinozwebu.cz) zavřené. Omlouváme se a děkujeme za pochopení

  více info

21.09 2013

Oznamujeme vám, že dne 21.9.2013 došlo ke změně majitele tohoto obchodu. Samozřejmostí je pro nás zachování dobrého jména obchodu, proto se pro vás-naše zákazníky nic nemění. V nejbližších dnech můžete očekávat rozšíření sortimentu.

15.12 2012

Výdej zboží pro nás bude nově poskytovat prodejna VÍNO Z WEBU. Tato prodejna se nachází v prostorách naší bývalé prodejny na adrese: Vysočanská 241/109 (vchod za domem z ulice Rumburská), 190 00 Praha 9 - Střížkov.
Zboží na výdejně bude připraveno k vyzvednutí, až po obdržení emailu: "připraveno k os.odběru". Dříve zboží nevyzvedávejte.

  více info

SrovnaniCen.cz - internetové obchody Toplink - katalog odkazů

Čajový dům-čaje, byliny, koření Plastová okna Obklady, koupelny Bazény, septiky Plastová okna Matrace, postele E-internetové obchody CenyZboží.cz Internetové obchody Internetové obchody online Internetové obchody online Internetové shopy Běháme.cz Kabelky PAMM Loveme.czKuchyně Matrace, postele Krby Hračky, Lego Povlečení, prostěradla osvětlení svítidla markýzy, žaluzie dřevěné hračky NOSto.cz Kurýr Taxi Exotické ptactvo: Papoušci Plyšové hračky Úklid a správa nemovitostí Spodní prádlo a plavky Parfémy a značkové oblečení Pneumatiky a disky Pánské a dámské hodinky www.praha-prosek.cz Internetové obchody - katalog Nejlevnější šperky CFS: Chronický únavový syndrom nekuracke-restaurace.cz