Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 15 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Krajský přebor: Fotbal šel stranou. Tragicky zahynul hráč ...
Přelouč - Moravany 2:2, pen. 4:2 ... Italský fotbal se vrátí za přísných podmínek. ... 45 000 Kč Fajn práce pro každého-až 29.000 Kč/m, 22 000 Kč Čerpací stanice, mzda 26.000 Kč, 26 000 Kč Řidič NZV nebo VZV - příjem a příprava objednávek, 2
Okresní přebor: Fotbalová Křičeň si nedělala velkou hlavu ...
Přelouč B _ Chvojenec 0:2 V prvním poločase byli jednoznačně lepší, což vyjádřili slepenými góly. Po přestávce rezerva vyrovnala hru, ovšem skóre již ne.
Volná místa v lokalitě Přelouč (i s platy) |
1 238 nabídek práce dostupných v lokalitě Přelouč. - Hledejte na světově nejpoužívanějším vyhledávači práce.
V Přelouči slavili sto let od založení fotbalu ...
Mladík dospěl, ovšem v tu dobu přišla druhá dvětová válka. „V době protektorátu přeloučský fotbal přilákal stovky diváků, přestože se jednalo jen o zápasy se sousedními obcemi,“ čerpá z kroniky předseda FK Přelouč. V dospělosti, tedy po roce 1948, se
FC Hlinsko | Fotbalový klub Hlinsko
FK PŘELOUČ – FC HLINSKO Mistrovské utkání dorostu ve 12:45 hodin. Odjezd dle trenéra. Trenér: Netolický Petr. N E D Ě L E 25. srpna 2019 FC HLINSKO – SK PARDUBIČKY Mistrovské utkání starších a mladších žáků v 9:30 a 11:15 hodin.
Pohár hejtmana: Osmička bude bojovat o postup - Svitavský ...
Svitavy– O první soutěžní prověrku fotbalových družstev z regionu v nové sezoně se postarají víkendové zápasy prvního kola Poháru hejtmana Pardubického kraje. Netýká se to pochopitelně všech týmů, do bojů jich zasáhne celkem osm – účastníci krajského
Kobylická zimní liga vyvrcholí o víkendu, Kunčice ve ...
Kobylice - Na zdejším novém hřišti s umělou trávou vyvrcholí o nadcházejícím víkendu 2. ročník Bydžov s. r. o. Zimní ligy 2018, kde startuje deset týmů.
Porážka posunula Semanín na sestupovou pozici - Orlický deník
Domácí dokázali dvakrát srovnat manko, pak už nikoliv. Nasavrky přidaly tři další góly a Semanín čeká ve zbývajících utkáních záchranářská práce. Letohradská rezerva se doma střetla s Přeloučí. Po bezbrankovém poločase se ujali vedení hosté. Letohrad
Holice vezou tři body z venku, Přelouč vyhrála až na ...
Holice i Přelouč vyhrály. Libišany mají utkání kvůli smrti spoluhráče odložené. ... Václav Velinský, trenér Holic: „V prvním poločase jsme hráli profesorský fotbal, který nikdy nevede k úspěchu. ... 25 000 Kč Zajímavá práce ve výrobě - až 28.000 Kč/m