Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 15 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

HC Kometa Brno» Můj hattrick je zásluhou celé lajny, říká ...
Je to váš první hattrick? A budete jej nějak slavit? Ano, řekl bych, že je to opravdu můj první hattrick. V této sezóně určitě. Jestli jej budu nějak slavit? Uvidím, ale oslava asi žádná nebude. V zápase se vám celkem podařily přesilovky, jsou vaší s
Pastrňákovo střelecké představení proti Montrealu ...
Pastrňák zkompletoval hattrick v první polovině utkání. Poprvé se prosadil v přesilové hře. I když stál v levém kruhu trochu z úhlu, jeho střela bez přípravy k bližší tyči si našla cestu do branky.
Momenty 2. ligy: trenér brankářů v akci ... -
První hattrick děčínského kapitána Medvědi skolili Bílinu pohodlně 7:2 a hattrickem se na tom podílel i kapitán Michal Oliverius. Mimochodem, podle statistik se jednalo o jeho první třígólový večer od roku 2011.
Po hattricku přijde půst. Tyl ... -
Francie, Dánsko, Bratislava. Hokejovému fanouškovi Jiřímu Tylovi z Dubí u Teplic se povedl hattrick, poslední tři hokejové šampionáty viděl na vlastní oči. Do Švýcarska, kde se mělo mistrovství světa konat tentokrát, se ale nepodívá, šířící se pandem
Pardubice nezachránil v Třinci ani Sýkorův hattrick -
Ani tři góly útočníka Petra Sýkory neuchránily hokejisty Pardubic od čtvrté porážky za sebou. Přestože v Třinci třikrát vedli, soupeř je od druhé části převálcoval nátlakovým hokejem a produktivními přesilovkami, v nichž si k výhře 7:5 v klíčových fá
Další velká radost! Češi přejeli i Finy ... -
(STOCKHOLM, od našeho zpravodaje) Švédské Beijer Hockey Games českým hokejistům náramně svědčí. Po čtvrtečním skalpu Tre Kronor předvedli další parádní bitvu, soupeře z Finska srazili díky bojovnosti, pohybu a produktivitě. Říhův výběr má už šest bod
Pastrňák vykouzlil hattrick a kraluje dál. Zlatou hokejku ...
Vítězný hattrick dokonán. Útočník David Pastrňák potřetí za sebou ovládl anketu Zlatá hokejka pro nejlepšího domácího hokejistu sezony. Třiadvacetiletý kanonýr Bostonu vyhrál v 51. ročníku s náskokem 59 bodů před Tomášem Hertlem ze San Jose. Třetí př
Diskuse: VIDEO: Kubalík vstřelil svůj premiérový hattrick ...
Útočník Dominik Kubalík vstřelil v NHL svůj premiérový hattrick. Všechny tři góly dal ve třetí třetině, ve které pomohl hokejistům Chicaga na ledě Tampy Bay k obratu z 0:2 konečných 5:2. Plzeňský rodák má na kontě 29 zásahů a tabulku střelců mezi nov
Hokej v 60 minutách — iVysílání — Česká televize
Hokej v 60 minutách. 00:00:14 Vítáme vás síni slávy, 00:00:16 která 14. den hostí naší rally 00:00:19 hokeji v 60 minutách. 00:00:21 Na dálku vítáme hosty, 00:00:23 dnes nabídneme důležitý rozhovor 00:00:25 o blízké budoucnosti hokeje 00:00:26 v Pard
Pastrňák se blýskl hattrickem proti Montrealu a vrátil se ...
Osmý hattrick v kariéře v NHL dovršil v 35. minutě v přesilové hře čtyř proti třem. Prostřelil přesouvajícího se brankáře Careyho Priceho poté, co odpálil puk přímo na jeho hokejku Jeff Petry. Pastrňák si polepšil na 81 bodů z 58 utkání a posunul se