Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 11 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Kukův hattrick na výhru v derby nestačil -
Ani počin, na který se jen tak nezapomene, nestačil na vítězství ve slavném derby. Slávista Pavel Kuka dal hattrick, přesto jeho tým Spartu neporazil. Po strhujícím zápase se rivalové v předehrávce 21. kola ligy na Letné rozešli smírně 4:4. V histori
Sparťan Kumstát porazil Vítkovice. Ale na hattrick jsem ...
Sparťanský útočník Petr Kumstát zazářil proti Vítkovicím. Ke dvěma gólům přidal dvě asistence a podílel se tak při vítězství 4:2 na všech brankách svého týmu. Kumstát se pomalu blíží do elitní společnosti hokejových kanonýrů.
HBN 4:6 CLA | FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká ...
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa (Superliga Florbalu (CZ)) 4:6 | Onlajny.eu
Chytil se v NHL trefil podruhé za sebou, Rangers ale ...
Útočník Filip Chytil dal v NHL gól ve druhém utkání za sebou, ale neodvrátil porážku hokejistů New York Rangers v městském derby s Islanders 5:7. Na straně soupeře se hattrickem a asistencí blýskl jednadvacetiletý Anthony Beauvillier.
Eliáš si připsal hattrick. Češi Rusům přesto podlehli ...
Québec - Národní tým podlehl ve svém druhém utkání na mistrovství světa v Kanadě po prodloužení Rusku. O vítězství soupeře rozhodl kapitán Alexej Morozov, když v 64. minutě zápasu prostřelil Milana Hniličku. V dresu české reprezentace se zaskvěl Patr
Hattrick kapitána Novotného! Lev vyhrál v Jekatěrinburgu ...
Za 29 sekund ale v pokračující hře domácích bez brankáře dovršil hattrick Novotný. Lev tak po domácí výhře 3:2 v prodloužení porazil Avtomobilist podruhé během devíti dnů a bodoval pošesté za sebou. "Celý tým se na dnešní zápas velmi dobře připravil
Pastrňák zazářil v NHL čtyřmi góly do sítě Anaheimu. Zacha ...
Svou pohotovost havířovský rodák osvědčil ve 43. minutě dorážkou po buly a završil pátý hattrick kariéry. Střelecké představení pak zakončil o dvě minuty později opět v přesilové hře do odkryté branky po krásné nabídce Brada Marchanda.
Jeglič dovršil hattrick a Boleslav zdolala v prodloužení ...
Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v utkání 50. extraligového kola Karlovy Vary 4:3 v prodloužení a posunuli se v tabulce na druhé místo. Středočeši uspěli, přestože během utkání prohrávali již 1:3. V čase 62:00 rozhodl Žiga Jeglič,
BAN 6:3 HBN | Black Angels - FBŠ Hummel Hattrick Brno ...
Black Angels - FBŠ Hummel Hattrick Brno (Superliga Florbalu (CZ)) 6:3 | Onlajny.eu
Black Angels vyhrávají tento dramatický zápas 6:3. Domácí vedli 3:0, velmi rychle ale dokázali hosté vyrovnat. Ve třetí třetině už mířili přesně jen domácí, a tak vyhrávají Black Angels 6:3.