Neváhejte a přidejte se i vy!

MOLČÍK kipper, a.s. (Valtice) •
MOLČÍK kipper, a.s. Mikulovská 1014, 69142. Valtice. Naplánovat trasu. Web. www.molcik.eu. ... Koronavirus Jak ušít roušku Volby USA Mapa koronavirus v ČR a světě MS hokej 2020 Důchody 2020 TV program Počas ...
HC Junior Mělník | Utkání | Muži A: Krajská liga mužů 2017 ...
PZ Kladno: Zázvorka - Voráček, Krpelán, Řebík, Muláček, Keller, Vlk, Hulcr, Molčík, Janeček, Sagan, Jarý, Nekvinda, Fric, ... Zápas se musel divákům líbit, hrál se solidní a slušný hokej (Chvátalovo vyloučení, kdy u mantinelu na pohled nevybíravě zbo
EUHL UK Praha vyzvala ve 4. kole válečníky z Prešova - EUHL
Dočtvrtého kola Evropské univerzitní hokejové ligy nastupoval tým Univerzity proti týmu Warriors Prešov, kterého zná již z loňského ročníku. Warriors Prešov přicestoval již den před utkáním, aby si těla hráčů odpočinula od dlouhé a náročné cesty. Hrá
Knedlíky na ČT 1| TV program – programy více než 100 ...
Povídka vypráví o tom, že některé stereotypy jsou pro kočku. Manželka (Z. Hadrbolcová) vařila dobře, až na ty knedlíky. Ať se snažila, jak chtěla, muž (A. Molčík) vždy prohlásil, že maminka dělá lepší. Vyzkoušela karlovarské, kynuté, na páře, pozvala
Mělničtí hokejisté převezli plný počet bodů
HC Junior se poprvé představil na cizím ledě. A to úspěšně. Na berounském zimním stadionu se utkal s mužstvem Králova Dvora
SLOVANÚstí nad Labem » Starší dorost vstřelil Kladnu ...
Ve druhé třetině se hrál rychlý hokej, rozhodčí málo přerušovali hru. Domácí hráli přesilovou hru, která se jim ale vůbec nepodařila. Do první velké šance se dostal ve 27. minutě Jakub Hajný, který prostřelil Kosinu. Jednalo se o akci, kdy si sám vyb
Tygři Černošice | Utkání | Muži: Krajská liga mužů 2018 - 2019
Vysvětlivky sloupců Brankáři # - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo) Min - počet odchytaných minut Stř - počet střel vyslaných na brankáře Ink - počet inkasovaných gólů Zás - počet zásahů Prů - průměr gólů na zápas ( = inkaso
Dorostenci po boji získali povinné body s PZ | HC Energie ...
SD: HC Energie - PZ Kladno 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Sobotní odpolední souboj s posledním Kladnem nebyl pro karlovarské starší dorostence procházkou růžovou zahradou, soupeř dobře bránil a pouštěl energetiky jen do mála brankových příležitostí. Trpělivou p
Jak mladí Rytíři Kladno dobyli Chicago
Dominik Borkovec, JakubČermák, Václav Janeček, Martin Molčík, Štěpán Bláha, Michal Čečetka, Kryštof Hrabík, Petr Patyk, Křešimir Schildhabel. Související. 07.11.2013 Šampióni z Chicaga jsou doma, trofej si přivezli na zimák. 04.11.2013 Bravo! Doroste
Češi v EUHL: Vysoké výhry i hattrick za pět minut | Hokej ...
Zástupci Cavaliers Brno a University Shields Olomouc vyrazili v rámci EUHL za hranice České republiky. Hráči Olomouce vyjeli na Slovensko, kde je čekaly dva zápasy v Bratislavě. Bodů se však nedočkali. To brněnští studenti se radovali v Budapešti s p