Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 55 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Podširým nebem se nebaví jen hráči TELH. Harfa Cup přilákal i Kometu, Třinec nebo Plzeň
Všechna videa z mládežnického hokeje ZDE: První ročník turnaje Harfa Cup byl pouze pro pražské týmy. Ten druhý už ...
Plíšková porazila poprvé Wozniackou a získala titul v ...
Tenistka Karolína Plíšková porazila v sobotu 18. února ve finále turnaje v Dauhá poprvé v kariéře Dánku Caroline Wozniackou a po vítězství 6:3, 6:4 získala druhý titul v sezoně. Celkově si čtyřiadvacetiletá Češka připsala osmý turnajový triumf na okr
Liberecký kraj -
Zprávy z Liberce i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Libereckého kraje.
Mezinárodní hokej - ČR (test pro znalce) – Hokej — testi ...
Kolik titulů mistra světa získala Česká republika? (Od roku 1993) 4. 5. 6. Poslední titul získala ČR v roce 2005, kde se tak stalo? V Praze, Česká Republika. V Rize, Lotyšsko. Ve Vídni, Rakousko. Na který tým ČR nenarazila v play-off MS 2006? (Čtvrtf
ELMD: Poslední lístek do bojů o titul získala Kometa ...
Pro drtivou většinu týmů už bude poslední kolo nadstavby ELIOD Extraligy mladšího dorostu formalitou. O postupujících i postavení pro play off je totiž rozhodnuto. Stále však ještě neznáme jméno třetího týmu, který nejvyšší soutěž opustí!
ELIOD Extraliga dorostu |Český hokej
Utkání části 3a) - „Play-off o účast na závěrečném turnaji“, části 3b) - „Play-down“, části 4a) - „Závěrečný turnaj o titul Mistr České republiky v kategorii dorostu“ a části 4b) - „O Udržení, resp. o postup do ELIOD ELD“ se hrají do rozhodnutí dle č
Sikorová získala šachový titul z pohodlí domova - eHutník
Sikorová získala šachový titul z pohodlí domova. Olga Sikorová se stala po dvou letech opět mistryní ČR v bleskovém šachu. Tentokrát ještě s přídomkem online, protože se turnaj odehrál přes internet a počítačovou hru na webových stránkách
HC Sparta Praha» Osmá třída Sparty získala mistrovský titul!
Osmá třída Sparty získala mistrovský titul! Sparťané zcela ovládli finálový turnaj mistrovství České republiky mladšího dorostu a osmých tříd! Kromě mladších dorostenců, kteří dokázali v Hradci Králové obhájit mistrovský titul z minulé sezony, se tot
Zacha Pavel - 8. tř. KOMETA GROUP ZÍSKALA ČTVRTÝ TITUL
KOMETA GROUP ZÍSKALA ČTVRTÝ TITUL Je to skutečně mimořádný úspěch, ale přiznejme si, že překvapení to není. Kometa byla favoritem turnaje. Ale naplňují se staré pravdy, že každým rokem se hráči vyrovnávají, rozdíly stírají. ... že mělo všechny atribu
Kdo získá extraligový titul? | Sport a vše kolem něj
Tygr nebo drak? Kdo zvedne nad hlavu Pohár T. G. Masaryka? Finále bude souboj dvou nejlepších celků po základní části. BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Tento klub byl založen v roce 1956 pod názvem TJ Lokomotiva Liberec. V současné době patří mezi týmy, které každ