Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Libor Holík (FK Jablonec) - informace o Libor Holík na ...
Je to spíše sváteční střelec a o to více si Libor Holík branky do sítě svého bývalého zaměstnavatele považoval. Jablonecký bek rozhodl v 31. minutě zápas 25. kola obnovené ligové sezony proti Zlínu, za který v letech 2017 až 2019 hrával.
Online: Brno - Dukla Praha 0:0, FORTUNA ... - Fotbal
Online reportáž, Brno - Dukla Praha, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, fotbal. Fortuna národní liga Začátek utkání: 1. 6. 2020 19:00. FC Zbrojovka Brno. 0: 0 (0:0) FK Dukla Praha. 15' 30' 45' 60' 75' 90' V Brně gól nepadl, Zbrojovka ve šlágru druhé ligy remizova
FC Moravský Krumlov – Fotbalové mužstvo
WEBOVÉ STRÁNKY KLUBU football clubMoravský krumlov Aktuality Rozpis zápasů Nejlepší střelci Trenéři O našem Klubu Quisque cursus, metus vitae pharetra auctor, sem massa mattis sem, at interdum augue eget diam. Klubových členů trenérů skupin travnatá
A-Tým » Info
Musíme teď porazit jiného než sportovního nepřítele, uvědomuje si Petr Holík. Jaká pro něj byla sezona 2019/2020?
TJ SOKOL POHLED
Potom se hrál vyrovnaný fotbal, ale konec poločasu zase Pohledu vyšel na jedničku. Nejdříve ho z pokutového kopu poslal do vedení Šnobl a minutu po něm zvyšoval na 3:1 opět Gruber. Hned po příchodu z kabin se prosadil Lukáš Hospodka - 4:1 a tři minut
Tomáš Vaclík ovládl anketu Fotbalista roku 2018 | FAČR ...
Český reprezentační brankář Tomáš Vaclík ovládl anketu Fotbalista roku 2018. Brankář španělské Sevilly získal v hlasování 694 hlasy. Na druhém místě skončil obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek, na třetím místě záložník pražské Slavie Tomáš Souček.
Prohra ve Fryštáku. | Fotbal Napajedla
Prohra ve Fryštáku. Prohra ve Fryštáku. Prohra ve Fryštáku. Fryšták – FS Napajedla 2:1 (1:1)
Fandí tenistkám a těší se dobrému zdraví. Legendární Jiří ...
Začeskoslovenskou hokejovou reprezentaci odehrál Jiří Holík, mladší z bratrské dvojice z Havlíčkova Brodu, 319 utkání a drží neotřesitelný rekord. Má 11 medailí z MS včetně tří zlatých, dvě stříbra z olympiády a sedmkrát vyhrál s Jihlavou extraligu.
Pomáháme šetřit peníze i přírodu | E.ON
Cena solárních panelů pomalu klesá a na trhu se objevují stále účinnější výrobky. Fotovoltaický panel o výkonu 280 Wp koupíte zhruba za 3 500 korun. K ceně panelů ale připočítejte i náklady na instalaci. Investice do malé domácí solární elektrárny se
U21: Nadějné vedení, poté obrat skóre ... -
Po centru Holík se dostal k míči domácí Konaté, ale odkopem poslal míč pouze k Patriku Žitnému, jenž poslal míč do sítě. Vedení českému týmu vydrželo ale pouze krátkou chvíli. V 39. minutě se totiž dostal na levé straně k míči Mbeuma, jenž předložil