Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 81 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

19 Leden 2014 -
19.1.2014 minipřípravka Sokol Hrdlív – Baník Švermov 10 gólů Dnes jsme odehráli zápas v tělocvičně v Motyčíně. Sešlo se nás 7 hráčů, nasazení bylo výborné na obou stranách.
SLÁNSKÉ LISTY - zpravodajský server slánského regionu
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru. Dnes je úterý 7. dubna 2020 Přesný čas: 00:00:00
SK Kročehlavy - "A"
Sokol Hrdlív - SK KROČEHLAVY 1:5 (0:2) Na půdě nováčka soutěže jsme očekávali těžké utkání, ale soupeř nám jeho průběh svým výkonem dost zjednodušil. Klidný průběh utkání naznačil hned jeho úvod, kdy se prosadil Ferneza. Poté druhým hattrickem po sob
Stejně dobře si počínal i jeho protějšek Vošmík a tak skóre se již do poločasu nezměnilo. I po změně stran se hra přelévala z jedné strany na druhou, hosté ale evidentně polevili v aktivitě, čehož ale domácí nevyužili ke srovnání skóre. Naopak po 4 m
Duben 2017 -
Cena je 1700,-Kč, hráč by se podílel 1000,-Kč a zbytek by přispěl Sokol Hrdlív. Vybavení bude potom ve vlastnictví hráče. Je potřeba se během tohoto týdne vyjádřit, kdo bude mít zájem a zástupce firmy potom přijede a hráči by si oblečení vykoušeli.
SK Otvovice B - Slavoj Pozdeň B 0 : 4 ( 0 : 2 )
Zákolany – Hrdlív B 1 : 7 , Zlonice B – Otvovice B 2 : 3 TABULKA IV.třídy, skupina B – ročník 2015 / 2016 : 1. SK Slatina 2 2 0 0 0 4:0 6 2. Viktorie Černuc B 2 1 1 0 0 18:4 5 3. SK Slavoj Pozde ň B 2 1 1 0 0 6:2 5 4. Sokol Neum ěř ice B 2 1 0 1 0 6:
Fotbal 2/14 |
Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci. Strana 2/14
6. Pozdeň
Jedomělice – Slatina 4:1 , Zichovec – Zvoleněves 2:1 , Hrdlív – Olovnice 5:0 19/05/2007 SK Slavoj Pozdeň – Sokol Hrdlív 2:0 (0:0) Velmi dobrý výkon týmu v prvním poločase byl bez brankového efektu, ale hned po zahájení 2. půle vstřelil gól Petr Sachl
Zdenek Kos | Facebook
Miluju FOTBAL, PEVNOST BOYARD a HRY BEZ HRANIC byly nejlepší soutěže!!!, I love football, Podravka Česká republika, Chocolate, House, Lentilky, Central Kladno, Skříně Koutník, Pod Řípem, Hospoda Pod Lipami Hrdlív, Zuzana Lomíčková - fotograf, Click a
Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!
Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!