Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 21 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Slovní fotbal - logická online hra zdarma -
Cílem hry je vytvořit z 11 písmen co nejvíce podstatných jmen a prostřednictvím nich dosáhnout v 6 kolech více gólů než soupeř. Pokud je po 6 kolech stav nerozhodný, tak o vítězi rozhoduje zlatý gól (kdo dá první gól, vyhrává).
FC VIKTORIA Plzeň
FORTUNA:LIGA / 25. kolo Středa 27. 5. 2020 ... Nebo vyrážíte na fotbal jen občas? V aplikaci najdete kompletní infoservis, statistiky zápasů, přehlednou správu vlastních vstupenek nebo speciální notifikace ušité na míru přímo pro vás. Přidejte se do
Soutěže |
Fotbal: III. liga na Sport 1| TV program– programy více ...
Zpravodajství ze zápasů 28. kola (45 min)
Rozpis Celostátních soutěží 2019/20 | FAČR |
Rozpis Celostátních soutěží pro SR 2019/20, adresáře klubů a termínové listiny FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabízíme ke stažení či přečtení po jednotlivých částech v elektronické podobě.
FK Litvínov – Wikipedie
FK Litvínov je fotbalový klub z Litvínova, účastník Ústeckého krajského přeboru.Byl založen v roce 1945.. Historie. FK Litvínov byl založen dne 24. srpna 1945 v Národní kavárně v Litvínově. Tehdy se místní nadšenci sešli na ustavující valné hromadě a
FC Vsetín, z.s.
Bylo to přípravné utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase se hrál fotbal poprvé na trávě po půl roce. 3:1 pro Vsetín na vyložené šance. V druhém poločase, po prostřídání sestavy, se Vsetín ujal vedení díky krásnému gólu Miry Leskovajana.
FC Vsetín – Wikipedie
FC Vsetín (celým názvem: Football Club Vsetín) je moravský fotbalový klub, který sídlí ve Vsetíně ve Zlínském kraji.Založen byl v roce 1905.Jeho největším úspěchem je účast v celkem 10 ročnících 2. nejvyšší soutěže (1940/41 – 1946/47, 1951, 1966/67,