Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 46 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Táborsko 1:2P, MOL Cup - - Fotbal
Opava rozdrtila Frýdek-Místek, v domácím poháru postupuje i Ostrava Pohárová střelba Teplic, dál jdou i Bohemians, Karviná a Boleslav MOL Cup - Předkolo
Zapomeňte, že jsem muslimka - Blog
Daleko víc mě zaujal otevřený dopis abbého Andrého Latyra Ndiaye senegalskému prezidentovi Abdoulayi Wadeovi. Chystala jsem se zveřejnit jeho neumělý překlad, když tu v mé e-mailové schránce přistál vzkaz od Maire, a já si řekla, že dopis - ač moc pě
FC Baník Ostrava - Fotbal
Online reportáž - FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905 1:3, Gambrinus liga 2013/2014
BES 2:2 TRA | Besiktas Istanbul - Trabzonspor AŞ (Turecká ...
Je za námi skvělý zápas mezi Besiktasem a Trabzonsporem, který byl reklamou na fotbal. Hosté se dostali krátce po začátku utkání do vedení zásluhou Sörlotha. Od té doby byl Besiktas lepším týmem a hnal se za vyrovnáním. To přišlo v 57. minutě zásluho
Statutární město Ostrava - oficiální portál města Ostravy ...
702 00 Ostrava Moravská Ostrava. Spojovatelka: 599 444 444 Tiskoví mluvčí: 599 442 285 Adresa elektronické podatelny: Další elektronické adresy: ID datové schránky: 5zubv7w IČ: 00845451 DIČ: CZ00845451
| fotbal
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
FC Slovan Liberec 2013/14– Wikipedie
Tentočlánek se podrobně zabývá soupiskou a statistikami týmu FC Slovan Liberec v sezoně 2013/14. V této sezoně Slovan neobhajuje žádnou trofej, v minulé sezoně skončil na třetím místě Gambrinus ligy, což mu zaručilo start ve 2. předkole Evropské ligy
| fotbal
Tak hostující trenér své svěřence o poločase asi pořádně nabudil. Oostende začalo hrát fotbal, vytvořilo si šance, ze kterých nastřílelo nakonec 4 góly, nutno podotknout, že i často s přispěním chyb domácí obrany, která byla opravdu děsivá.
Neapol: stovky afrických migrantů proti Salviniho ...
Popis videa: Neapol 3. srpna 2018 - Stovky migrantů na náměstí Garibaldi demonstrovaly proti rasismu po zranění mladého Senegalce. Slogany proti rasismu a proti Ministru vnitra Matteovi Salviniovi, který podle demonstrantů v Itálii podporuje atmosfér
Moustapha Ndiaye | FORTUNA:LIGA
* Rozšířené ligové statistiky poskytované společností InStat jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Barážové zápasy se nezapočítávají do celkových statistik ligy