Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 57 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Mešanovič ušetřil Slavii! Penaltu v poslední minutě kopl ...
Fotbalisté Slavie mají z ligového zápasu s Mladou Boleslaví tři body po těsném vítězství 1:0. Středočeši ale v nastaveném čase mohli vyrovnat, nařízenou penaltu však bývalý slávista Muris Mešanovič kopl nad bránu.
Fanshop |
E-shop: +420 725 743 811 Prodejna: +420 720 996 371 Sportfotbal s.r.o. Voroněžská 28, Praha 10 Vršovice 101 00 Č. účtu: 272830825 / 0300
Slavia - Boleslav 1:0, gól Olayinky, Mešanovič nedal v ...
Slavia do zápasu vlétla, pøimáèkla Mladou Boleslav k jejímu vápnu, sebevìdomì šla za prvním gólem. A dala ho u ve ètrnácté minutì. Radoval se Olayinka, kterı snadno zakonèil pohlednou slávistickou akci. Stanciu se uvolnil na pùlce, vyvezl balon k šes
ONLINE + VIDEO: Slavia - Jablonec 5:0. Júsuf proměnil ...
Tagy: Fotbal Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Slavia Sport Středočeský kraj Zlín Zlínský kraj Sobotní program 26. kola FORTUNA:LIGY uzavírá šlágr mezi Slavií a Jabloncem. Lídr ligy a úřadující šampion se vrátil do ligového kolotoče výhrou nad Mladou
Musův gól neměl platit, Zima hrál rukou. Slavia ale mohla ...
V pokutovém území Příbrami bylo v úterním utkání se Slavií hodně rušno a odehrálo se v něm několik ošemetných situací. Favorit z Edenu vstřelil jediný gól zápasu osm minut před koncem, trefil se Petar Musa, ale míč se k němu odrazil po souboji, v něm
TEP 0:0 LIB - Tabulky | FK Teplice - FC Slovan Liberec ...
Opava– Slavia • konec 13:00 1:3 Celostátní liga mladšího dorostu Opava – Slavia • po penal.
Slavia - Ml.Boleslav 1:0, Mešanovič penaltu zahodil a své ...
Nadvláda obhájců titulu trvá. Fotbalisté pražské Slavie v utkání 11. ligového kola porazili Olayinkovým gólem Mladou Boleslav 1:0 a upevnili si tak první příčku. Exslávista Mešanovič v nastavení z penalty překopl branku. Sešívaní jako jediní v ligové
| Oficiální e-shop SK SLAVIA Praha
DOSTUPNOST ROUŠEK. Slávistické roušky jsou aktuálně opět skladem na eshopu i na prodejně. Nově jsme rozšířili sortiment o slávistické dezinfekční gely a nebrandované respirátory a jednorázové roušky.Slávistické suvenýry a účinné ochranné pomůcky si t
Plzeň v Boleslavi prohrála po penaltě v nastavení. Slavia ...
Slavia udeřila ve třech minutách. Jablonci chyběla ofenzivní dvojice Sýkora s Matouškem, která na severu Čech hostuje z Edenu, Pražané se zase museli obejít bez potrestaného Hovorky. Znatelněji se absence projevily na domácí straně.
Slavia v Liberci nedala penaltu, přesto jasně vyhrála ...
Fotbalisté Slavie zvítězili v předehrávce 19. kola první ligy v Liberci jasně 3:0. Obhájce titulu rozhodl už v úvodních 23 minutách, kdy se trefili Milan Škoda a Ibrahim Traoré. V závěru první půle neproměnil hostující Tomáš Souček penaltu, ale v 73.