Jednoduché sázení

sháníme hráče fotbal

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 52 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Fotbal |

Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci.

Pro Božice: Fotbal: V Lopatově jsme hráli pohledný fotbal

Vzhledem k tomu,že (zatím) nemám přímý kontakt na pana Nevrklu, kterému děkuji za komentáře k zápasům, chci informovat hráče a fanoušky o změně termínu přípravného zápasu v Rakouském Wildendürnbachu z neděle na čtvrtek 6.8.2015 ca od 19 hod. Na víken

Arda Turan - Fotbal -

Real Madrid a Atlético Madrid nesmějí v příštích dvou přestupních obdobích přivádět nové hráče. Mezinárodní... Messi a Ronaldo se ignorovali, jako mnozí další hlasovali pro kamarády ... který poskvrní anglický fotbal. Kritika prodeje Newcastlu sílí .

Firma Eurogreen zavítala také na... - Fotbal v ...

⚽ Firma Eurogreen zavítala také na hřiště TJ KSNP Sedlec, kde má na starost revitalizaci travnaté plochy. Také v Sedleci se tedy máme na co těšit.

Benešov bojuje s marodkou, nemá hráče - Opavský a ...

„Momentálně sháníme hráče, kde se dá,“ říká ještě jedním dechem. Odejítvšího brankáře Davida Hampla by měla nahradit dvojice Chvěja – Muczka. Ve středu čeká Dolnobenešovské příprava s Uničovem. „Tento zápas ukáže, jak na tom skutečně jsme,“ podotkl t

Na návštěvě: Slovan Havířov - fotbal - Karvinský a ...

Ta je v provozu i během týdne, takže člověk, který jde zrovna kolem, a nemusí se hrát ani fotbal, si dá čepovaný Radegast za 26 korun, případně jiné alko i nealko. Sortiment pochutin je pestrý, od smažáků po klobásky na grilu za 40 korun.

Sport v regionech— Česká televize

Nejen vrcholovým sportem žije Česko. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Zájezdové mužstvo - historie zbraslavského fotbalu 2.část

Historie zbraslavského fotbalu 2 část. V následujících řádcích je druhá kapitola historie zbraslavského fotbalu. Bohatým zdrojem jsou podrobné kapitánské knihy, které obsahují detailní soupisky A týmů i seznamy soupeřů. A samozřejmě jsou prošpikovány

První sraz v roce 2019, Dynamo plné ... - Jihočeský fotbal

„Sháníme hráče, ale chceme jít po kvalitě, nikoliv kvantitě. Chceme pouze hráče, který by měl na základní sestavu,“ doplnil kouč Dynama. S koncem roku 2018 došlo také ke změně na postu trenéra brankářů.

Můj fotbal |

15. 5. 2020 Můj fotbal na ČT sport s Petrem Koubou; 14. 5. 2020 Ondrášovka Cup: finálové turnaje už v červnu!; 12. 5. 2020 Děti trénují na přeložený DDCup, ocenil je i Sionko; 11. 5. 2020 Ondrášovka Cup plánuje brzké odehrání finálových turnajů; 8. 5