Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 31 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

ŠTÍTEK: hokej - Rakovnický deník
ŠTÍTEK: hokej. 25.5.2020 22 ... Jak Češi zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile Nevesely truchlivy jsou ty české kraje. Už osm let. ... Příští sezona NHL v Praze neodstartuje Příští sezona NHL neodstartuje pražským zápasem mezi hokejisty Bosto
Češi v NHL - Sports League | Facebook - 22 Reviews - 5,389 ...
V NHL odchytal 735 utkání s úspěšností zákroků 92,2% a 2,20 obdržené branky na zápas. Dvakrát se radoval ze zisku Stanley Cupu (2002 a 2008 s Detroitem). V letech 1987, 1989 a 2010 vyhrál s Pardubicemi extraligu (1. ligu).
Seznamčlánků na se štítkem hokej
JakČeši zářili v hokeji. 2011: Krásný bronzový hokej /VIDEO/ Nevstoupíš dvakrát do téže řeky, hlásával jistý starořecký mudrc. Trenér Alois Hadamczik…
Hokej - Orlický deník
Češi v NHL - Informace o Českých a Slovenských hráčích v NHL
29. 5. 2020 11:44:42. Islanders podepsali večtvrtek tříleté nováčkovské smlouvy se třemi útočníky. 19letý Blade Jenkins byl draftován v roce 2018 ze 134. místa, 21letý Felix Bibeau byl zvolen na draftu 2019 ze 178. pozice a 20letý Cole Coskey slyšel
ŠTÍTEK: hokej -
ŠTÍTEK: hokej. dnes 10:09 20 FOTO: Mladí hokejisté Poděbrad dřeli v písku. ... Jak Češi zářili v hokeji. 1998: Bronz ve stínu Nagana Sem tam střela. Spíš opatrné kroužení po ledě, dohromady za 120 minut jeden jediný gól. ... NHL se dohaduje o play-of
Sport - Chomutovský deník
Hokej, NHL :: Sběratel vizitek
Úvodní stránka>SPORT>Hokej, NHL. Hokej. Ryan Martin W. C. Hay Réjean Houle Dave Andreychuk. Ari Segal Miroslav Rákosník Tomáš Král Slavomír Lener. Bedřich Ščerban Petr Bříza Martin Straka Jiří Šlégr . Patrik Martinec Milan Hnilička Zbyněk Kus ... ČEŠ
ŠTÍTEK: hokej - Mělnický deník
ŠTÍTEK: hokej. včera 14:45 Jak Češi zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile ... Jak Češi zářili v hokeji. 1998: Bronz ve stínu Nagana Sem tam střela. Spíš opatrné kroužení po ledě, dohromady za 120 minut jeden jediný gól. ... NHL se dohaduje o
JakČeši zářili v hokeji. 1998: Bronz ve stínu Nagana Sem tam střela. Spíš opatrné kroužení po ledě, dohromady za 120 minut jeden jediný gól.