Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 37 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

MAN 1:1 HKM | Adler Mannheim - Mountfield HK (Play-off ...
Mannheim dohraje třetinu v početní výhodě, pokud tedy neskóruje. 57:21. Radovan Pavlík uspořil při svém výletu před Endrase nějaké vteřiny, už se ale hraje na druhé straně. 56:43. Po tom, co Mannheim ztratil v útoku puk, okamžitě začal napadat ve tře
Mistrovství světa v ledním hokeji • Hockey Archive
Německo – Kolín nad Rýnem • Mannheim • Gelsenkirchen. 7. květen 2010 – 23. květen 2010. Mistrovství světa v ledním hokeji 2009. Švýcarsko – Bern • Kloten. ... Mistrovství světa v ledním hokeji 1933. Československo – Praha. 18. únor 1933 – 26. únor 19
Německo -
Představujeme mužstva startující na 79. mistrovství světa v ledním hokeji IIHF konaném v květnu 2015 v Praze a Ostravě. Němeci v minulosti dokázali obrat o body i favority a překvapit, v České republice se budou chtít poprat o postup do čtvrtfinále.
CZE 9:4 JMA |Česko - Jungadler Mannheim (Reprezentace do ...
Český výběr začal opět skvěle, úvodní tlak přetavil ve vedoucí branku už ve 3. minutě, kdy se prosadil Marek Brada. Mannheim ale odpověděl záhy, když se na začátku 5. minuty trefil Luigi Calce. Skóre se pak delší dobu neměnilo, stalo se tak až v čase
Mountfield doma nasázel sedm branek. Liberec inkasoval v ...
Hokejisté Hradce Králové stvrdili postup do vyřazovací části Ligy mistrů na závěr základní skupiny H vysokým vítězstvím nad Štýrským Hradcem 7:1. Debakl rakouského celku se zrodil ve třetí třetině, kterou domácí vyhráli 5:0. Úkol v podobě tříbodové v
Seznamčlánků na se štítkem MS v hokeji 2010
Seznamčlánků na se štítkem MS v hokeji 2010. ... Finský Straka dohlíží na tým a leží v knihách Mannheim - Legendární forvard Sami Kapanen zbožňuje četbu a hlavně autora Dana Browna. 20.5.2010 Nastal čas zbořit čtvrtfinálovou hráz
| hokej
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
MS 2010 (Německo) | Historie mistrovství světa v ledním hokeji
74.Mistrovství světa v ledním hokeji, Německo 2010 – Kolín , Mannheim, Gelsenkirchen. základní skupina B. Mannheim
TOP 10 největších hokejových arén v Evropě | Fórum Sport
Mimo hokejové mistrovství světa v roce 2010 hostila aréna také mistrovství v házené o 3 roky dříve. Spolu s hokejovým týmem Adler Mannheim tu sídlí také populární házenkářský Rhein-Neckar Löwen. Multifunkční Hala pro 13.600 hokejových diváků byla ote
TYC 2:3 MAN | GKS Tychy - Adler Mannheim (Hokejová Liga ...
Mannheim právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! MATTHIAS PLACHTA se ocitl sám před domácím brankářem, kterého překonal trefou do bekhendu, a získává tak pro svůj tým bonusový druhý bod za výhru v prodloužení. Asistence: Marcel Goc a Mark Katic.