We would like to show you a description here but the site won’t allow us.
Facebook– přihlaste se, nebo se zaregistrujte
Vytvořte si účet, nebo se přihlaste k Facebooku. Spojte se s přáteli, rodinou a dalšími lidmi, které znáte. Sdílejte fotky a videa, posílejte zprávy a...
- Přihlásit
Jedeme na Lokomotivu Hradec Králové. V půli vedeme 1:0 ale konec utkání 2:2 nás opět přivádí k penaltovému rozstřelu. Již počtvrté z posledních pěti zápasů prohráváme tentokrát 3:5. Náladu jsme si zlepšili v následujícím kole, kdy výborným výkonem v
Fotbal v okrese Hradec Králové
ce. V 9. minut zvý il Ale Loskot na 4:0 a gólovou teku udlalv11.minutPatrikSle-zák, který upravil na kone-ných5:0. OFS Hradec Králové - OFS Jiín 1:3. Byl to zápas do té doby nepora ených tým na tomto turnaji. V úvodu jsme byli lep ím týmem a je jen v
Na Sněžce pokračuje rekonstrukce chodníku, další trasy ...
K cestě na Sněžku použijte raději lanovku, nabádají informační cedule turisty, kteří chtějí na nejvyšší horu Česka vystoupat z Pece pod Sněžkou. Stavbaři v úterý zahájili další etapu oprav turistického chodníku z Růžové hory na střechu Krkonoš. S opa
Sportisimo e-shop ~život v pohybu |
Skladem přes 10 mil. kusů bot, oblečení a vybavení na sport a volný čas Světové značky za nízké ceny Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč 100+ prodejen po celé ČR
Český florbal | Domovská stránka
Oficiální web českého florbalu. Tipsport Superliga, Extraliga žen, 1. liga mužů, Mládež, Reprezentace, Superfinále, Mistrovství světa, Champions Cup ...
FOTBAL: Hradec Králové - Opava 0:0 - Opavský a hlučínský deník
Hradec Králové - (AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE) První zápas jara dopadl pro opavské fotbalisty dobře. Pod malšovickými lízátky vyválčili cenný bod. Přežili pokutový kop Dvořáka, sami pak měli jasnou gólovku, kdy Milan Halaška trefil břevno.